skip to Main Content
Varžybos Kiekvienam “Nemunring Winter Games” Kviečia Dalyvauti Antrame Etape
Varžybos skirtos kiekvienam tęsia savo sezoną ir kviečia visus lapkričio 22 dieną atvykti į Kačerginės “Nemuno žiedą” išbandyti save, susigrumti su draugais, pasitreniruoti ar tiesiog gerai praleisti laiką!
 
Nemunring Winter Games varžybos subalansuotos mėgėjams, bet tinka ir profesionalams, dėl to nebijok – registruokis ir dalyvauk! Na o mes norėdami motyvuoti kiekvieną varžybų dalyvį skelbiame jog kiekvienas iš Jūsų galės dalyvauti burtuose, kurių nugalėtojas laimės galimybę trečiajame čempionato etape startuoti su “Tėvas Racing” sportiniu Subaru Impreza STI bolidu!
 
Dalyvių lauks dvi trasos – slalomo ir sprinto:
 
Slalomo trasa kaip ir pirmajame etape bus reikalaujanti tikslumo, saugi ir paprasta tam, kad dalyvis galėtų mėgautis vairavimu, o ne galvos sukimu. Dėl šios priežasties trasa yra puikiai tinkanti kiekvienam žmogui. Manom, kad vyrams tai puiki proga į šią “žvejybą” įtraukti ir savo moteris! Dalyviai šioje rungtyje yra skirstomi į tris klases pagal automobilio varomuosius ratus ir turi įveikt bandomąjį bei tris įskaitinius važiavimus.
 
Sprinto trasa, tai trasa, kurią per kiekvienas varžybas nori įveikti arti 100 dalyvių. Sprinto trasa dalyvius traukia dėl to, kad nusidriekia per visą legendinę “Nemuno žiedo” trasą, yra greita, bet kartu ir pakankamai saugi, dėl trasoje išdėliotų įvairių gesinimo zonų. Jose nuversti kūgeliai dalyviui kainuoja brangias papildomas baudos sekundes ir norint pasiekti gerą rezultatą jis yra priverstas pristabdyti ir stengtis be klaidų įveikti šias zonas. Sprinto rungtyje dalyviui yra skiriamas parodomasis, bandomasis ir trys įskaitiniai važiavimai, o dalyviai yra skirstomi i tris mėgėjų ir dvi profesionalų klases (daugiau informacijos apie klases rasite varžybų nuostatuose).
 
Po varžybų vyks minėtas burtų traukimas ir bus apdovanojami varžybų nugalėtojai.
 
Visas čempionatas taisykles rasite čia:
 
Dalyvių ir žiūrovų pilvais bei šiluma rūpinsis “Medinė užeiga”
Varžybų saugumą užtikrins gaisrinės, greitosios ekipažai bei profesionalūs teisėjai.
 
REGISTRACIJA
http://reg.finisas.lt ( iki Lapkričio 20 dienos 20:00). Išankstinė registracija BŪTINA kiekvienam dalyviui. Iki nustatyto laiko neužsiregistravę dalyviai yra sugrupuojami į atskirą neįskaitinių važiavimų grupę, kuri startuoja varžybų pabaigoje.
 
Jei užregistravote, bet negalite dalyvauti apie tai iš anksto (iki penktadienio vakaro) informuokite paštu info@finisas.lt . Kitu atvėju sekančios Jūsų registracijos gali būti atmetamos.
 
DATA
2015 11 22
 
LAIKAS
Kiekvienos klasės starto laikai skelbiami vėliausiai dieną prieš varžybas iki 15:00 adresu http://finisas.lt/startas , preliminarus varžybų startas numatomas 09:00
 
STARTINIS MOKESTIS
Slalomas 15 eu ; Sprintas 25 eu
 
Žiūrovams įėjimas nemokamas.
 
Rėmėjai: Tėvas Racing ; Juta ; Kartlandas ; Nemuno žiedas ; automanas

Back To Top