skip to Main Content
“Nemunring Winter Games” čempionatas 2016 Metus Pradeda Sausio 10 D.

Sausio 10 dieną „Nemunring Winter Games“ pradeda naujuosius 2016 metus ir kviečia dalyvius jau į penktąjį etapą. Panašu, kad netikėtai užklupusi žiema žada užsilaikyti ir dalyviams pagaliau teks įveikinėti sniegu ir ledu padengtas sprinto ir slalomo trasas. Kraunam semi-slickus ant lentynų, maunam žiemines padangas ir laukiam penktojo etapo pradžios!

Šios varžybos yra subalansuotos mėgėjams, bet tinka ir profesionalams, dėl to bijoti dalyvauti nereikėtų niekam – užtenka registruotis, atvykti ir išbandyti save bei savo automobilį sprinto ir slalomo trasose.

Slalomo rungtis šiame čempionate kiekviename etape tampa vis populiaresnė. Dalyviai pradeda pamėgti šias pakankamai greitas, ilgas ir paprastas trasas, kurias be problemų gali įveikti kiekvienas ir su bet kokiu automobiliu. Kaip sakome ši rungtis yra puikiai tinkama ir Jūsų merginai, mamai ar tetai, dėl to, tai gali būti puiki galimybė į  šias varžybas įtraukti ir savo artimuosius. Slalome dalyviai skirstomi į tris klases pagal automobilio varomuosius ratus. Dalyvis turi įveikti vieną bandomąjį ir tris įskaitinius važiavimus.

Sprintas – rungtis, kurią kiekvieną etapą nori įveikti net 100 žmonių. Tai greita ir ganėtinai pavojinga, trasa nusidriekianti per visą „Nemuno žiedo“ trasą. Joje dalyvius pasitinka įvairios gesinimo zonos, kurias jiems reikia įveikti nenuverčiant jose pastatytų kūgelių.  Dalyviai šioje rungtyje yra skirstomi į tris mėgėjų ir dvi profesionalų klases. Jiems skiriamas parodomasis, bandomasis ir trys įskaitiniais važiavimai.

 Iš karto po varžybų visus pakviesime į dalyvių apdovanojimus.

 

Visas čempionatas taisykles rasite čia:

http://bit.ly/varzybunuostatai

Dalyvių ir žiūrovų pilvais bei šiluma rūpinsis “Medinė užeiga”

Varžybų saugumą užtikrins gaisrinės, greitosios ekipažai bei profesionalūs teisėjai.

 

REGISTRACIJA

http://reg.finisas.lt/ ( iki sausio 8 dienos 20:00). Išankstinė registracija BŪTINA kiekvienam dalyviui.

Jei užregistravote, bet negalite dalyvauti apie tai iš anksto (iki penktadienio vakaro) informuokite paštu info@finisas.lt . Kitu atvėju sekančios Jūsų registracijos gali būti atmetamos.

 

DATA

2015 01 10

 

LAIKAS

Kiekvienos klasės starto laikai skelbiami vėliausiai dieną prieš varžybas iki 15:00 adresu http://finisas.lt/startas , preliminarus varžybų startas numatomas 09:00

 

STARTINIS MOKESTIS

Slalomas 15 eu ; Sprintas 25 eu

Po pasibaigusio registracijos laiko arba varžybų dieną: slalomas 20 eu ; sprintas 30 eu

 

Žiūrovams įėjimas nemokamas.

 

Rėmėjai: Tėvas Racing ; Juta ; Kartlandas ; Nemuno žiedas ; automanas

Back To Top