skip to Main Content
“Nemuno žiedas” Rūpinasi Lenktynių žiūrovais

Ilgus metus vaizdingiausioje „Nemuno žiedo“ lenktynes stebėti skirtoje vietoje, prie legendinio „Ąžuolo“ posūkio, žiūrovams lenktynes tekdavo žiūrėti stovint. Dar blogesnės sąlygos būdavo po lietaus. Tada žiūrovams tekdavo „maudytis purvo voniose“. Norėdami pagerinti sąlygas stebėti lenktynes, „Nemuno žiedo“ vadovybė ėmėsi iniciatyvos šioje vietoje pastatyti žiūrovų tribūnas.

Vizualizacija

Apie 300 žiūrovų sutalpinsianti tribūna iškils dar šiais metais. Prasidedant kitam lenktynių sezonui, tribūna turės stogą, todėl nereikės rūpintis, kaip pasislėpti nuo lietaus.
Statyti tokį statinį stačiame šlaite yra atsakingas darbas. Nuolatinės žemės nuošliaužos verčia visų pirma galvoti apie žiūrovų saugumą, todėl „Nemuno žiedo“ vadovybė į šį projektą žiūri itin atsakingai. Vasaros metu buvo atlikti ne tik projektavimo, bet ir geologijos bei geodezijos darbai.

Vizualizacija

Šią savaitę vykdomi paruošiamieji žemės darbai. Sunkioji technika atlieka šlaito tvirtinimo darbus, po kurių bus galima ne tik pastatyti tribūnas, bet ir kitiems žiūrovams bus patogiau stebėti renginius.
Spalio mėnesį bus pradėti tribūnos montavimo darbai.

Paruošiamieji darbai

Šis laikotarpis pasirinktas neatsitiktinai. Didieji renginiai „Nemuno žiede“ jau bus praeityje ir statybos netrukdys renginių organizatoriams. Pagerinta infrastruktūra autosporto mėgėjų lauks jau naujajame 2014 metų sezone.

Paruošiamieji darbai
Back To Top