skip to Main Content
„Nemuno žiedas“ – Autosportas Padeda Tobulėti Vaikams!

Vienintelėje Lietuvoje žiedinėje lenktynių trasoje „Nemuno žiede“ kartu su VšĮ “Psichologinės paramos ir konsultacijų centras” vyko vaikų socialinis projektas. Šioje projekto dalyje dalyvavo 70 vaikų iš Kauno miesto ir rajono dienos centrų.

Autosportas yra gera priemonė ugdyti vaikų lyderystę ir norą siekti tikslo. Juk autosporte tik labiausiai atkaklūs vairuotojai pasiekia aukštumų. Prie projekto prisidėjo ir viešosios įstaigos „Nemuno žiedas“ turima techninė bazė, ir garsiausi autosporto ekspertai.

Autosporto profesoriumi tituluojamas Jonas Dereškevičius užsiėmimų metu „Nemuno žiede“ vaikams papasakojo apie pirmus žingsnius autosporte. Jis akcentavo, kad sportininkui svarbu yra ne tik  profesionalumas vairuojant, bet ir psichologinis nusiteikimas.  Vaikai galėjo savo žinias pritaikyti čia pat kartingų trasoje.

Visi vaikai išbandė „šturmano“ kėdę Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje  Auto Juta VW GolfGTi automobiliuose greta žinomų sportininkų Jono bei Igno Gelžinių.

Greičiausi vaikai kaip tikrose lenktynėse buvo apdovanoti „Nemuno žiedo“ įsteigtais medaliais ir taurėmis.

Projektas taip pat sulaukė ir 4 svečių iš Nigerijos, kurie šiuo metu studijuoja Aleksandro Stulginskio universitete ir dirba savanoriais Lietuvos Samariečių Bendrijos globojamame vaikų dienos centre „Užuovėja“.

Šis renginys yra puikus pavyzdys, parodantis, kad autosportas yra ne tik suaugusių, bet ir vaikų mokytojas, padedantis įgyti bazinių įgūdžių siekiant savo gyvenimo tikslų.

Visos programos metu 200 vaikų turi galimybę išklausyti seminarų apie lyderystę ir tikslo siekimą, kuriuos ves “Psichologinės paramos ir konsultacijų centras“.

 

Back To Top