skip to Main Content
Gruodžio 20 D. Vyks šventinis “Nemunring Winter Games” Varžybų Etapas

„Nemunring Winter Games“ kviečia pasitikt šventes, palydėt senus metus ir gruodžio 20 d. susitikti ketvirtame, varžybų skirtų kiekvienam, etape.

Šios varžybos yra subalansuotos mėgėjams, bet tinka ir profesionalams, dėl to bijoti dalyvauti nereikėtų niekam – užtenka registruotis, atvykti ir išbandyt save bei savo automobilį sprinto ir slalomo trasose.

Slalomas šiame varžybų etape ir vėl išliks ilgas, įdomus, bet tuo pačiu ir paprastas tam, kad jį galėtų įveikti net ir jūsų draugė, žmona ar mama. Taip puikus sportinio vairavimo pradžiamokslis gerinantis kiekvieno Jūsų vairavimo įgūdžius. Slalome dalyviai skirstomi į tris klases pagal automobilio varomuosius ratus. Dalyvis gauna vieną bandomąjį ir tris įskaitinius važiavimus.

Na, o sprintas – jis populiarus, jis greitas, jis kupinas adrenalino ir mylimas visų dalyvių. Būtent jų prašymu šį kartą etapas vyks su prie pagrindinės „Nemuno žiedo“ trasos prijungta senąją miško ir drag‘o atkarpa. Trasos ilgis sieks beveik 5 km. Tam, kad važiuoti būtų saugiau ir įdomiau visoje trasoje bus išdėliota ne viena gesinimo zona, kurią reiks įveikti nenuverčiant pastatytų kūgelių. Dalyviai šioje rungtyje yra skirstomi į tris mėgėjų ir dvi profesionalų klases. Jiems skiriamas parodomasis, bandomasis ir trys įskaitiniais važiavimai.

Iš karto po varžybų visus pakviesime į dalyvių apdovanojimus.

Visas čempionatas taisykles rasite čia:
http://bit.ly/varzybunuostatai

Dalyvių ir žiūrovų pilvais bei šiluma rūpinsis “Medinė užeiga”
Varžybų saugumą užtikrins gaisrinės, greitosios ekipažai bei profesionalūs teisėjai.

REGISTRACIJA
http://reg.finisas.lt/ ( iki gruodžio 18 dienos 20:00). Išankstinė registracija BŪTINA kiekvienam dalyviui.

Jei užregistravote, bet negalite dalyvauti apie tai iš anksto (iki penktadienio vakaro) informuokite paštu info@finisas.lt . Kitu atvėju sekančios Jūsų registracijos gali būti atmetamos.

DATA
2015 12 20

LAIKAS
Kiekvienos klasės starto laikai skelbiami vėliausiai dieną prieš varžybas iki 15:00 adresu http://finisas.lt/startas , preliminarus varžybų startas numatomas 09:00

STARTINIS MOKESTIS
Slalomas 15 eu ; Sprintas 25 eu
Po pasibaigusio registracijos laiko arba varžybų dieną: slalomas 20 eu ; sprintas 30 eu

Žiūrovams įėjimas nemokamas.

Rėmėjai: Tėvas Racing ; Juta ; Kartlandas ; Nemuno žiedas ; automanas

Back To Top