skip to Main Content

DSC_6122

 „Nemuno žiedas“ yra techninių sporto šakų kompleksas, kuriame nuolat vyksta automobilių, motociklų bei dviračių treniruotės ar varžybos. Jau daugiau nei 50 metų kviečia ne tik profesionalus, tačiau ir techninių sporto šakų mėgėjus, kuriems kasmet yra surengiama didelė dalis renginių ir treniruočių. Taip pat, vykdoma ir edukacinė veikla.

Mūsų įstaigos tikslas – teikti klientams galimybę naudotis moderniu, saugiu, visus reikalavimus atitinkančiu laisvalaikio kompleksu ir tapti žinomu traukos objektu Europoje.

Pažymėtinas saugaus eismo praktinių bei teorinių užsiėmimų vykdymas „Nemuno žiede“. Siekiama kelti vairuotojų kvalifikaciją, saugaus eismo praktinius įgūdžius bei mažinti avaringumą. Pagrindinis VšĮ  „Nacionalinis žiedas“ vadovybės tikslas yra saugumo užtikrinimas lenktynių trasoje.

Siekiant, kad VšĮ „Nacionalinis žiedas“ taptų visų sportininkų bei žiūrovų visuotinės traukos objektu, teks dar labai daug padaryti. Planuojama jį modernizuoti, atnaujinti trasų dangas bei inventorių, sutvarkyti aplinką. Taip pat, lėšos reikalingos norint sudaryti geresnes sąlygas sportininkams ir žiūrovams, skatinant sportininkus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių pasirinkti būtent Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasą.

Back To Top