skip to Main Content
Sausio 9 D. Antrus Metus Iš Eilės Startuoja „Žiemos Vairavimo Aikštelės“ Projektas

12476137_10153835367594609_194358239_n

REGISTRACIJA Į UŽSIĖMIMUS YRA SUSTABDYTA DĖL PER DIDELIO SKAIČIAUS DALYVIŲ. REGISTRACIJOS PATVIRTINIMĄ LEIDŽIANTĮ DALYVAUTI RENGINYJE ATSIŲSIME EL.PAŠTU! SEKITE NAUJIENAS – GREITU METU PAKVIESIME Į SEKANTĮ RENGINĮ!

Kačerginės „Nemuno žiedo“  trasoje antrus metus iš eilės startuoja „Žiemos vairavimo aikštelės“ projektas. Šis projektas yra skirtas kiekvienam paprastam piliečiui norinčiam lavinti savo vairavimo įgūdžius vairuojant ant slidžios kelio dangos.

Pagaliau Lietuvoje prasidėjusi žiema leidžia pakviesti visus į pirmuosius šių metų „Žiemos vairavimo aikštelės“ užsiėmimus. Pirmasis šių metų susitikimas vyks sausio 9 dieną – šeštadienį.  Užsiėmimų metu bus priimtos dvi grupės po 20 žmonių. Kiekvienos grupės lauks trumpas seminaras apie saugų vairavimą žiemą, o iš karto po jo praktinė dalis – figūrinis važiavimas su savo automobiliu.

Seminarus apie saugų vairavimą žiemą ves garsūs Lietuvoje automobilių sporto veidai – Audrius ir Ignas Gelžiniai. Taip pat Audrius ir Ignas padės teorines žinias pritaikyti ir praktikoje – figūrinių važiavimų metu jie sėdės šalia kiekvieno vairuotojo ir gyvai patars kaip geriau elgtis vienoje ar kitoje situacijoje.

Taip pat svarbu paminėti, kad šie užsiėmimai yra visiškai nemokami. Norintiems juose dalyvauti tereikia užsiregistruoti ir sulaukti patvirtinimo laiško.

REGISTRACIJA Į UŽSIĖMIMUS YRA SUSTABDYTA DĖL PER DIDELIO SKAIČIAUS DALYVIŲ. REGISTRACIJOS PATVIRTINIMĄ LEIDŽIANTĮ DALYVAUTI RENGINYJE ATSIŲSIME EL.PAŠTU!

 

RENGINIO TVARKARAŠTIS

I grupė 
12:00 – 12:30 seminaras
12:30 – 13:50 važiavimai
 
II grupė
 
14:00 – 14:30 seminaras
14:30 – 15:50 važiavimai

Informaciją apie Jums priskirtą grupę atsiųsime registracijoje nurodytu el.paštu

 

Po šių užsiemimų – 16:00 į aikštelė bus priimami visi norintys išbandyti savo automobilį ant slidžios kelio dangos. Aikštelės esančios trasoje bus atidarytos iki 19:00, o važiavimas jose kainuos tik 10 eurų.

 

Back To Top