skip to Main Content
Vasario 7 D. Vyks „Nemunring Winter Games“ Varžybos

Panašu, kad žiema jau pasitraukė, bet mums liko dar du čempionato etapai. Tam, kad paskutiniai etapai būtu įdomesni šiek tiek pakeitėme varžybų nuostatus. Dalyviams reikės važiuoti atsargiau ir stengtis vengti klaidų, nes bus žiūrimas suminis visų įskaitinių važiavimų laikas. Taigi, jau vasario 7 dieną kviečiame į septintą, varžybų skirtų kiekvienam, etapą. Tikimės, kad Jums tai patiks!

Šios varžybos yra subalansuotos mėgėjams, bet tinka ir profesionalams, dėl to bijoti dalyvauti nereikėtų niekam – užtenka registruotis, atvykti ir išbandyti save bei savo automobilį sprinto ir slalomo trasose.

Slalomo rungtis šiame čempionate kiekviename etape tampa vis populiaresnė. Dalyviai pradeda pamėgti šias pakankamai greitas, ilgas ir paprastas trasas, kurias be problemų gali įveikti kiekvienas ir su bet kokiu automobiliu. Kaip sakome ši rungtis yra puikiai tinkama ne tiks Jums bet ir Jūsų merginai, mamai ar tetai, dėl to, tai gali būti puiki galimybė į šias varžybas įtraukti ir savo artimuosius. Slalome dalyviai skirstomi į tris klases pagal automobilio varomuosius ratus. Dalyvis turi įveikti vieną bandomąjį ir tris įskaitinius važiavimus.

Sprintas – rungtis, kurią kiekvieną etapą nori įveikti net 100 žmonių. Tai greita ir ganėtinai pavojinga, trasa nusidriekianti per visą „Nemuno žiedo“ trasą. Joje dalyvius pasitinka įvairios gesinimo zonas, kurias jiems reikia įveikti nenuverčiant jose pastatytų kūgelių. Dalyviai šioje rungtyje yra skirstomi į tris mėgėjų ir dvi profesionalų klases. Jiems skiriamas parodomasis, bandomasis ir trys įskaitiniais važiavimai.

Iš karto po varžybų visus pakviesime į dalyvių apdovanojimus.

Visas čempionatas taisykles rasite čia:
http://bit.ly/winter-games-nuosatai

Dalyvių ir žiūrovų pilvais bei šiluma rūpinsis „Medinė užeiga“
Varžybų saugumą užtikrins gaisrinės, greitosios ekipažai bei profesionalūs teisėjai.

*REGISTRACIJA:
http://reg.finisas.lt ( iki vasario 5 dienos 20:00). Išankstinė registracija BŪTINA kiekvienam dalyviui.

Jei užregistravote, bet negalite dalyvauti apie tai iš anksto (iki penktadienio vakaro) informuokite paštu info@finisas.lt . Kitu atvėju sekančios Jūsų registracijos gali būti atmetamos.

*DATA:
2015 02 07

*LAIKAS:
Kiekvienos klasės starto laikai skelbiami vėliausiai dieną prieš varžybas iki 15:00 adresu http://finisas.lt/startas , preliminarus varžybų startas numatomas 09:00

*STARTINIS MOKESTIS:
Slalomas 15 eu ; Sprintas 25 eu
Po pasibaigusio registracijos laiko arba varžybų dieną: slalomas 20 eu ; sprintas 30 eu

Žiūrovams įėjimas nemokamas.

Rėmėjai: Tėvas Racing ; Domus Lumina ; Dynamit ; Juta ; Kartlandas; automanas

Back To Top