skip to Main Content
Vasario 21 D. Finalinis „Nemunring Winter Games“ Etapas

Sunku patikėti, bet taip – sezonas baigiasi! Paskutinį kartą kviečiame išbandyti „Nemunring Winter Games“ varžybas skirtas kiekvienam! Nors tai ir paskutinė sezono kova, joje dalyvauti gali net ir tie, kuriems, tai yra pirmas kartas! Žinoma čempionato lyderiams, tai vienas svarbiausių etapų, kai bus sudėti paskutiniai taškai ant „i“. Tikimės, kad varžybose atsiras naujų žaidėjų, kurie neleis lyderiams, taip lengvai susirinkti paskutinių čempionato taškų 😉

Varžybos yra subalansuotos mėgėjams, bet tinka ir profesionalams, dėl to bijoti dalyvauti nereikėtų niekam – užtenka registruotis, atvykti ir išbandyti save bei savo automobilį sprinto ir slalomo trasose.

Slalomas – tai rungtis, kuri nereikalauja visiškai jokio atskiro pasiruošimo. Dalyviai mėgsta šias pakankamai greitas, ilgas ir paprastas trasas, nes jas be problemų gali įveikti kiekvienas ir su bet kokiu automobiliu. Kaip sakome ši rungtis yra puikiai tinkama ne tiks Jums bet ir Jūsų merginai, mamai ar tetai, dėl to, tai gali būti puiki galimybė į šias varžybas įtraukti ir savo artimuosius. Slalome dalyviai skirstomi į tris klases pagal automobilio varomuosius ratus. Dalyvis turi įveikti vieną bandomąjį ir tris įskaitinius važiavimus. Visi įskaitiniai laika yra sumuojami.

Sprintas – rungtis, kurią kiekvieną etapą nori įveikti net 100 žmonių. Tai greita ir ganėtinai pavojinga, trasa nusidriekianti per visą „Nemuno žiedo“ trasą. Joje dalyvius pasitinka įvairios gesinimo zonas, kurias jiems reikia įveikti nenuverčiant jose pastatytų kūgelių. Dalyviai šioje rungtyje yra skirstomi į tris mėgėjų ir dvi profesionalų klases. Jiems skiriamas parodomasis, bandomasis ir trys įskaitiniais važiavimai, kurie yra sumuojami.

Iš karto po varžybų visus pakviesime į dalyvių apdovanojimus.

Visas čempionatas taisykles rasite čia:
http://bit.ly/winter-games-nuostatai

Dalyvių ir žiūrovų pilvais bei šiluma rūpinsis „Medinė užeiga“
Varžybų saugumą užtikrins gaisrinės, greitosios ekipažai bei profesionalūs teisėjai.

*REGISTRACIJA:
http://reg.finisas.lt/ ( iki vasario 19 dienos 20:00). Išankstinė registracija BŪTINA kiekvienam dalyviui.

Jei užregistravote, bet negalite dalyvauti apie tai iš anksto (iki penktadienio vakaro) informuokite paštu info@finisas.lt . Kitu atvėju sekančios Jūsų registracijos gali būti atmetamos.

*DATA:
2015 02 19

*LAIKAS:
Kiekvienos klasės starto laikai skelbiami vėliausiai dieną prieš varžybas iki 15:00 adresu http://finisas.lt/startas , preliminarus varžybų startas numatomas 09:00

*STARTINIS MOKESTIS:
Slalomas 15 eu ; Sprintas 25 eu
Po pasibaigusio registracijos laiko arba varžybų dieną: slalomas 20 eu ; sprintas 30 eu

Žiūrovams įėjimas nemokamas.

Rėmėjai: Tėvas Racing ; Domus Lumina ; Dynamit ; Juta ; Kartlandas; automanas

Back To Top