skip to Main Content
Gruodžio 6 D. „Nemunring Winter Games“ Kviečia Atidaryti Kalendorinį žiemos Sezoną

Nemunring Winter Games atidaro kalendorinį žiemos sezoną ir gruodžio 6 dieną kviečia jau į trečias varžybas šiais metais.

Šios varžybos yra subalansuotos mėgėjams, bet tinka ir profesionalams, dėl to bijot dalyvauti nereikėtų niekam – užtenka registruotis, atvykti ir išbandyt save bei savo automobilį sprinto ir slalomo trasose.

Slalomo rungtyje šiame etape laukia staigmena – ilgesnė trasa. Slalomas yra puikus įrankis saugiam vairavimo įgūdžių lavinimui. Jį verta išbandyti visiems: tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikinams, tiek merginoms. Trasa vėl bus lengvai įsimename, paprasta bei leidžianti išvystyti šiek tiek didesnį greitį nei įprastai. Dalyvių lauks bandomasis ir trys įskaitiniai važiavimai, o visi važiuojantys bus išskirstyti į tris klases pagal automobilių varomuosius ratus.

Sprintas kaip visada bus greitas, azartiškas ir kupinas adrenalino. Konkurencijos čia niekada netrūksta, nes šią rungtį išbando apie 100 dalyvių. Kiekvienam dalyviui yra skiriamas parodomasis, bandomasis ir trys įskaitiniai važiavimai, per kurios jie turi įveikti trasą, kuri nusidriekia per visą legendinę „Nemuno žiedo“ trasą. Dalyviai šioje rungtyje yra skirstomi į tris mėgėjų ir dvi profesionalų klases.

Iš karto po varžybų visus pakviesime į dalyvių apdovanojimus.

Visas čempionatas taisykles rasite čia:
http://bit.ly/varzybunuostatai

Dalyvių ir žiūrovų pilvais bei šiluma rūpinsis „Medinė užeiga“
Varžybų saugumą užtikrins gaisrinės, greitosios ekipažai bei profesionalūs teisėjai.

REGISTRACIJA
http://reg.finisas.lt/ ( iki gruodžio 4 dienos 20:00). Išankstinė registracija BŪTINA kiekvienam dalyviui.

Jei užregistravote, bet negalite dalyvauti apie tai iš anksto (iki penktadienio vakaro) informuokite paštu info@finisas.lt . Kitu atvėju sekančios Jūsų registracijos gali būti atmetamos.

DATA
2015 12 06

LAIKAS:
Kiekvienos klasės starto laikai skelbiami vėliausiai dieną prieš varžybas iki 15:00 adresu http://finisas.lt/startas , preliminarus varžybų startas numatomas 09:00

STARTINIS MOKESTIS
Slalomas 15 eu ; Sprintas 25 eu
Po pasibaigusio registracijos laiko arba varžybų dieną: slalomas 20 eu ; sprintas 30 eu

Žiūrovams įėjimas nemokamas.

Rėmėjai: Tėvas Racing ; Juta ; Kartlandas ; Nemuno žiedas ; automanas

Back To Top