skip to Main Content
Startuoja 2016-2017 M. „Nemunring Winter Games“ čempiontas
Tėvas Racing tarė: laikas startuoti! Ko gero tie kas žino apie kokį mes čia startą kalbam jau yra sujaudinti, o tie kas ne, pasakysim: kalbam apie visų mylimo sprinto ir slalomo čempionato „Nemunring Winter Games“ startą!
 
Atsiversk kalendorių, apibrauk lapkričio 13 d., prirašyk prie jos, kad šią dieną tu gainiosi savo močiutės, mamos ar sesės (tik ne tėčio, nes jis ir pats važiuos) automobilį po vienintelę žiedinę lenktynių trasą Lietuvoje „Nacionalinis žiedas“.
 
Dalyvių lauks dvi rungtys:
 
Slalomas. Šioje rungtyje dalyviai skirstomi į tris klases pagal automobilio varomuosius ratus. Dalyvis turi įveikti vieną bandomąjį ir tris įskaitinius važiavimus. Slalomas puikiai tinka tiems, kurie nori saugiai išbandyti savo automobilio valdymo įgūdžius. Trasos konfiguracija visada būna paprasta ir nereikalaujanti didelio greičio. Tai gali būti puikus apšilimas prieš sprinto rungtį.
 
Sprintas – šio čempionato vinis. Tai greita ir ganėtinai pavojinga, trasa nusidriekianti per visą „Nemuno žiedo“ trasą. Joje dalyvius pasitinka įvairios gesinimo zonas, kurias jiems reikia įveikti nenuverčiant jose pastatytų kūgelių. Dalyviai šioje rungtyje yra skirstomi į tris mėgėjų ir dvi profesionalų klases. Jiems skiriamas parodomasis, bandomasis ir trys įskaitiniai važiavimai.
 
Visas čempionato taisykles rasite čia: Nemunring Winter Games nuostatai
 
Dalyvių ir žiūrovų pilvais bei šiluma rūpinsis „Medinė užeiga“
Varžybų saugumą užtikrins gaisrinės, greitosios ekipažai bei profesionalūs teisėjai.
 
— REGISTRACIJA —
http://reg.finisas.lt ( iki lapkričio 11 dienos 20:00). Išankstinė registracija BŪTINA kiekvienam dalyviui.
 
Jei užregistravote, bet negalite dalyvauti apie tai iš anksto (iki penktadienio vakaro) informuokite paštu info@finisas.lt . Kitu atvėju sekančios Jūsų registracijos gali būti atmetamos.
 
— DATA —
2016 11 13
 
— LAIKAS —
Kiekvienos klasės starto laikai skelbiami vėliausiai dieną prieš varžybas iki 15:00 adresu http://finisas.lt/startas , preliminarus varžybų startas numatomas 09:00
 
— STARTINIS MOKESTIS —
Slalomas 15 eu ; Sprintas 30 eu
Po pasibaigusio registracijos laiko arba varžybų dieną: slalomas 20 eu ; sprintas 35 eu
 
Žiūrovams įėjimas nemokamas.
Back To Top