skip to Main Content
Rugpjūčio 19 D. Lietuvos Ir Latvijos Motociklų čempionatas

Rugpjūčio 19 dieną Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje rinksis motociklų „batalijų“ išsiilgę entuziastai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos – vyks tikri „broliukų mūšiai“.

Kačerginės „Nemuno žiede“ lankysis ne vienas, o du čempionatai, pramogos ir atrakcijos žiūrovams, visų lauks skanus maistas ir net gi galimybė pasitreniruoti čempionate nedalyvaujantiems sportininkams. Įvyksiantis ketvirtasis Pretendent ir Lietuvos plento žiedo čempionato etapas bei ? LV čempionato įskaita žada daug intriguojančių kovų ir greitai įveiktų kilometrų. Planuojama, kad susirinkę stebėti renginio nebus palikti „už borto“: galės dalyvauti įvairiose užduotyse ir konkursuose, kurie ne tik pakels nuotaiką, bet ir džiugins prizais ir dovanomis.

Taip pat, žadama, kad apsilankiusių renginyje laukia kiek kitoks motociklistų pasirodymas trasoje: bus galima išvysti vadinamojo meninio motociklizmo – „Stuntriding“ profesionalus.

Treniruočių sesijose „Trackday“ galės dalyvauti ir motociklininkai, neturintys sportininko licencijos: visi, turintys pilną ekipiruotę (su nugaros apsauga) ir tvarkingą motociklą (būtina užklijuoti žibintus ir numontuoti ar užlenkti veidrodėlius).

Dalyviai bus skirstomi į keturias grupes:
A – B600, B1000, Supersport, Superbike
B – Greiti
C – Pažengę
D – Naujokai

Organizatoriai suskirstys dalyvius į grupes pagal pateiktus rato įveikimo laikus, todėl tikrai važiuosite su savo lygio sportininkais ir nereikės jaudintis dėl per daug greitų ar per daug lėtų trasos kolegų. Tuo tarpu, LT ir LV čempionatų varžybose galės dalyvauti tik licencijas turintys sportininkai.

REGISTRACIJA:
http://www.nrc.lt/lt/renginiai/26/ 

Back To Top