skip to Main Content
Lapkričio 9 Dieną Startuoja Nemunring Winter Games čempionatas

„Nemunring Winter Games“ tai jau trečiasis VšĮ „Nemuno žiedas“ organizuojamas žiemos slalomo ir sprinto čempionatas. Tai čempionatas, kuris surenka virš 350 unikalių dalyvių, o kiekviename etape vidutiniškai varžosi virš 90 dalyvių. Čempionatas yra subalansuotas automobilių sporto entuziastams, bet tinka ir profesionalams.

Pirmasis „Nemunring Winter Games“ etapas pakvies Jus susirungti Lapkričio 9 dieną! Dalyviai turės galimybę išbandyti save dvejose trasose – slalomo ir sprinto. 

Slalomo trasa dalyvius traukia dėl to, kad čia paprastai paaiškėja tikrieji vairuotojo gabumai, o per didelė automobilio galia gali netgi pakenkti. Dalyvis gauna vieną bandomajį važiavimą ir tris įskaitinius, per pastaruosius jis turi įrodyti, kad valdyti automobilį laviruojant tarp kūgelių jis gali greičiausiai ir tiksliausiai.

Tuo tarpu sprinto trasoje vyksta rimtesni ir pavojingesni žaidimai. Dalyvis turi įveikti 3 – 5 km trasą su klastingomis stabdymo zonomis. PRO klasėje yra pasiekiamias net 160-170 km/h greitis, tad kiekvienas dalyvis gauna stiprią adrenalino dozę bandydamas siekti savo geriausio rezultato. Sprinto trasoje dalyviai važiuoja vieną parodomąjį ratą, vieną bandomąjį, bei tris įskaitinius.

Tiek slalomo tiek sprinto dalyviai yra skirstomi į 5 klases tam, kad būtų sulygintos kiekvieno dalyvio galimybės savo klasėje pademonstruoti geriausią rezultatą.

Viso čempionato metu yra vedama bendra turnyrinė lentelė, o čempionato pabaigoje daugiausiai taškų surinke dalyviai nusipelno „Nemunring Winter Games“ čempiono vardo, bei rėmėjų įsteigtų prizų.

Varžybų dalyvių saugumu rūpinsis gaisrinės, greitosios ekipažai bei profesionalūs teisėjai. Na, o skrandžiais pasirūpins restoranas „Miesto sodas“ .

Rėmėjai: Nemuno žiedas, Kūno kultūros ir sporto departamentas, Repsol, Komp Air, Wurth, Kartlandas, Firanto Dažai, Blue Sheep, automanas

DALYVIAMS

Registracija
Išankstinė registracija vyksta adresu: http://chrono.lt/reg (iki 2014-11-07 22 val.*)
*Prašom paskubėti registruotis, nes dalyvių skaičius yra RIBOTAS!
*Apie negalėjimą dalyvauti prašome nedelsiant informuoti el.paštu jonas@nemunoziedas.lt
* Kiekvienos klasės starto laikai skelbiami dieną prieš varžybas 18:00 adresu http://chrono.lt/startai , preliminarus varžybų startas numatomas 09:00
Taisyklės
http://bit.ly/1tSa51G

Kaina

Sprintas 60 Lt / 17,38 euro

Slalomas 40 Lt / 11,58 euro

Kontaktai

  1. Varžybų ir kiti klausimai: 8 639 63442
  2. Išankstinė registracija,
    sprinto starto tvarka,
    laikų matavimo klausimai: 8 620 56206
Back To Top