skip to Main Content
Naujovė Kačerginės „Nemuno žiede“ – Automobilių Sporto Teorijos Seminarai Su Garsiu Treneriu Jonu Dereškevičiumi

Naujovė Kačerginės „Nemuno žiede“ – automobilių sporto teorijos seminarai su garsiu treneriu Jonu Dereškevičiumi 

Nauju projektu VŠĮ „Nemuno žiedas“ pradeda edukacinę veiklą, kurią žada plėsti ir ateityje pasiūlyti daugiau galimybių sportininkams mėgėjams ir profesionalams tobulinti ne tik praktinius įgūdžius, bet ir teorines žinias.

Jau vos po savaitės, balandžio 11 d., „Nemuno žiedas“ visus neabejingus automobilių sportui pakvies į naują penkių seminarų ciklą „Autosportas žaliems: Jonas Dereškevičius“. Kaip teigia VŠĮ „Nemuno žiedo“ vadovas Arūnas Samochinas, teorinių ir praktinių mokymų nauda sportininkams neabejotina, tačiau mokymų vertė didžia dalimi priklauso nuo lektoriaus, todėl buvo kreiptasi į Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomą automobilių sporto trenerį Joną Dereškevičių, kuris maloniai sutiko bendradarbiauti.

„Automobilių profesoriumi“ vadinamas treneris pažadėjo per penkių seminarų ciklą papasakoti ir padiskutuoti apie viską, ką turėtų žinoti pradedantysis automobilių sportininkas – sėdėsena ir automobilio valdymo fizika bus tik maža dalis to, ko lektorius ketina mokyti. Šie, vidutiniškai 1,5 valandos truksiantys, susitikimai orientuoti į automobilių sporto naujokus, tačiau bus naudingi ir šio sporto „vilkams“, kurie vis dažniau pripažįsta, jog trūksta sportinio vairavimo ir automobilio valdymo procesų supratimo pagrindų, todėl viską yra priversti atrasti tik iš praktikos.

Seminarų sąlyga – „tyla seminaro metu draudžiama“, tad jei nekalba lektorius, kalbėti, klausinėti ir dalintis savo patirtimis, bei neraminančiais klausimais privalo dalyviai. Išklausiusiems visą seminarų ciklą bus įteikti sertifikatai.

Registruotis į mokymus galima interneto svetainėje www.nemunoziedas.lt Registracijos pradžia balandžio 4 dieną. Pasak A. Samochino, tokios mokymo programos „Nemuno žiede“ planuojamos ir ateityje. Be to, šis mokymų ciklas turės glaudų ryšį su kitu „Nemuno žiedo“ planuojamu renginiu „Time Attack“ – pirmieji, užsiregistravę į šį renginį, gaus nemokamus kvietimus į teorijos seminarų ciklą „Autosportas žaliems“.

Su nauja VšĮ „Nemuno žiedas“ vadovybe atsinaujina ir „Time Attack“ varžybos, pirmosios planuojamos gegužės 26 dieną. „Time Attack“ – jau daugumai pažįstamos ir Lietuvoje pripažintos lenktynės, kuriose varžomasi „su laiku“ – sportininkai rungiasi dėl geriausio rato įveikimo laiko. Šiose varžybose gali dalyvauti ir vairuotojai mėgėjai.

Varžybose pirmą kartą Lietuvoje bus naudojama nauja laiko matavimo įranga. Šis renginys atidarys Nemuno žiedo „Open track“ sezoną, kurio metu bus siūlomos laisvos treniruotės penktadieniais, su laiko matavimo įranga ir šio sporto mėgėjui prieinama kaina.

„Nemuno žiedas“ yra Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės viešoji įstaiga.

Pranešimas spaudai 2012 m. balandžio 4 d. Kaunas

Back To Top