skip to Main Content
Moto Diena

Jau Liepos 28 dieną organizuojame socialinę akciją Nemuno Žiede.

Moto diena „Nemuno žiede“ –  tai analogų Lietuvoje neturinti socialinė akcija, kur vyks š. m. liepos 28 d. nuo 16.00 iki 21.00 val. „Nemuno žiede“, Kačerginėje. Siekdami bendro tikslo  –  eismo dalyvių saugumo kelyje, savo jėgas sujungė motociklų vairuotojai, kelių policijos pareigūnai ir trasos savininkai. Pagrindinis šio renginio tikslas  –  suteikti galimybę motociklų vairuotojams nemokamai išbandyti „Nemuno žiedo“ trasą. Taip siekiame pakviesti greičio mėgėju
(sportinių ir gatvės tipo motociklų vairuotojus) važiuoti uždaroje trasoje, kur motociklų vairuotojai nekelia pavojaus aplinkiniams, o ne bandyti savo transporto priemonės galimybe kelyje.

Siekiant užtikrinti maksimalų dalyvaujančiųjų asmenų saugumą renginio metu, šalia trasos budės greitosios pagalbos automobilis, bokšteliuose veiksmą trasoje prižiūrės profesionalūs teisėjai. Sporto klubo „Coffee Racers“ nariai prieš važiavimus surengs saugumo instruktažą apie elgesį trasoje. Prieš išleidžiant motociklininkus į trasą, bus vizualiai patikrinta kiekvieno motociklo techninė būklė ir bus leidžiama važiuoti tik tiems vairuotojams, kurie
turi odinę arba tekstilinę motociklininko aprangą, šalmą, motociklininko batus ir pirštines. „Nemuno žiedas“ yra lenktynių trasa. Vienu metu ja gali važiuoti ne daugiau kaip 20 motociklų. Dėl šios priežasties visi norintys dalyvauti renginyje bus suskirstyti į grupes ir kiekvienam bus leidžiama važiuoti po 25 minutes, pirmus ratus įveikiant paskui sporto klubo „Coffee Racers“ instruktorius. Atsižvelgiant į tai, dalyvių skaičius yra ribotas, dėl to pirmenybė ir galimybė važiuoti bus suteikta tiems, kas užsiregistruos į renginį interneto svetainėjewww.coffeeracers.lt.

Renginio metu  taip pat bus galima susipažinti su Lietuvos kelių policijos naudojamais patruliniais automobiliais ir motociklais, kitomis specialiosiomis priemonėmis, pareigūnai papasakos apie saugų eismą, policijos prevencines priemones ir pan.

Daugiau informacijos apie renginį www.coffeeracers.ltwww.lkpt.ltwww.nemunoziedas.lt.

Sporto klubas „Coffee Racers“  –  tai  entuziastingų  ir ambicingų motociklų žiedinių lenktynių sporto komanda. Šia sporto šaka domimės jau seniai, tačiau įkūrus sporto klubą, tai tapo mūsų gyvenimo būdu. Pagrindinės mūsų idėjos  ir veikla yra  orientuoti  į sąmoningo ir saugaus vairavimo propagavimą. Sporto klubo „Coffee Racers“  vizija  –  tapti Baltijos šalyse pripažintu motociklų vairavimo įgūdžių tobulinimo ir sąmoningo vairavimo ugdymo kompetencijos centru. Mūsų misija – moto entuziastams suteikti galimybę prieinamomis sąlygomis  ir panaudojant visas įmanomas saugumo priemones tobulinti vairavimo įgūdžius.Lietuvos kelių policijos tarnyba  –  specializuota policijos įstaiga. Lietuvos kelių policijos tarnyba  pagal suteiktus policijos generalinio komisaro įgaliojimus kartu su Policijos departamentu prie Vidaus reikalų ministerijos atstovauja policijai valstybinėje eismo saugumo sistemoje, vykdo eismo priežiūrą Lietuvos Respublikos keliuose, taip pat vykdo kitas teisės aktuose pavestas tam tikras specialiąsias funkcijas šalies mastu ir neteritoriniu principu. Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai ne tik užtikrina eismo  saugumą, bet ir aktyviai dalyvauja prevencinėje švietėjiškoje veikloje. Kartu su kitomis suinteresuotomis institucijomis kiekvienais metais dalyvauja vykdant pradinių klasių mokinių varžybas „Šviesoforas“, jaunųjų dviračių vairuotojų varžybas „Saugus ratas“ (dalyvauja 10–14 metų vaikai), jaunųjų automobilių vairuotojų  (16–19 metų mokiniai)  varžybas. Minėtų varžybų visuose etapuose kiekvienais metais dalyvauja apie 28 000 vaikų.  Šalies kelių policijos pareigūnai, rūpindamiesi visų saugumu kelyje, nuolat organizuoja įvairius renginius, konkursus (piešinių, rašinių), susitikimus, kuriuose vaikams, kartu ir jų mokytojams bei tėvams primena pagrindines saugaus elgesio kelyje taisykles, dalija atšvaitus, prevencinę mokomąją (šviečiamąją) medžiagą.

VŠĮ „Nemuno žiedas“  –  viešoji įstaiga, pavaldi Kūno kultūros ir sporto departamentui, valdanti „Nemuno žiedo“ trasą Kačerginėje. Tai vienintelė žiedinių lenktynių trasa Lietuvoje.

Back To Top