skip to Main Content
Ilgai Lauktos Permainos „Nemuno žiede“: Bus įrengta Tribūna Prie „Ąžuolo“ Posūkio

Vienintelė žiedinių lenktynių trasa Lietuvoje – „Nemuno žiedas“ jau pradėjo atlikinėti darbus, kurie pagerins žiūrovams trasos matomumą ir galimybę mėgautis lenktynėms. Jau dabar atliekama visa grupė darbų.

Šiuo metu trasoje yra intensyviai pjaunami krūmai ir kita žaluma, kuri atvers puikius vaizdus į trasos panoramą. Išpjauti krūmai leis žiūrovams geriau matyti kelias trasos dalis stovint vienoje vietoje.

Taip pat yra parengtas projektas ir greitu laiku bus įgyvendinamas naujų žiūrovų tribūnų statymo projektas. 400 naujų žiūrovų sėdimų vietų bus įrengta prie bene įdomiausios trasos vietos, visiems gerai žinomo „Ąžuolo“ posūkio. Šiuo metu ten besibūriuojantys žiūrovai dažnai skundėsi, kad palijus lietui, moliu padengti krantai tampa sunkiai prieinami ir slidūs.
Todėl prieš statant tribūnas bus sutvarkytas šlaito reljefas, suvirtinti statūs šlaitai. Naujas statinys leis stebėti lenktynes ne tik „Ąžuolo“ posūkyje, bet apžvelgti ir kitas trasos vietas.

Negalintiems atvykti į lenktynes, „Nemuno žiedas“ greitu laiku pasiūlys galimybę sužinoti, kas vyksta trasoje realiu laiku. Trasoje nuolatos veikianti ir visiems viešai prieinama kamera leis pamatyti, koks renginys vyksta trasoje, kokios tuo metu yra oro sąlygos.

Nors „Nemuno žiedas“ išgyvena ne pačius geriausius finansinius laikus, tačiau vadovybė planuoja gerinti sąlygas ne tik žiūrovams, bet ir lenktynininkams. Yra parengtas projektas naujo asfalto dangos paklojimui nuo „Šakių“ posūkio iki starto finišo tiesiosios. Tai šiuo metu pati blogiausia trasos dangos atkarpa. „Nemuno žiedo“ vadovybė aktyviai dirba ties šiuo klausimu ir bando gauti finansavimą šio projekto įgyvendinimui.

Back To Top