skip to Main Content
Į ,,Nemuno žiedą“ Kursuos Autobusai

           ,,Nemuno žiedas“ – vienintelė žiedinė trasa, neturinti analogų Lietuvoje, įsikūrusi Nemuno g. 20, Gaižėnėlių km., Kauno raj. Išskirtinė žiedinė trasa sulaukia didžiulio  sportinių automobilių ir motociklų entuziastų susidomėjimo, todėl trasoje nuolat organizuojami renginiai, varžybos. Atsižvelgiant į žmonių srautą bei bendradarbiaujant su Kauno miesto savivaldybe buvo priimtas nutarimas – į renginius kursuos viešasis transportas.

            Renginių dalyvius bei svečius iš  stotelės „P. Kalpoko g.“  veš du autobusai  iki žiedinių lenktynių  trasos „Nemuno žiedas“. Po renginių autobusai išvažiuos į Kauną, keleivius veš iki stotelės „P. Vileišio tiltas“. Planuojantys pasinaudoti viešojo transporto teikiamomis paslaugomis mokės įprastą  vietinio autobuso bilieto kainą ir galės naudotis turimomis teisėmis į lengvatas.

           Susitarimas su Kauno miesto savivaldybe dėl viešojo transporto suteikimo galios nuo rugpjūčio 20 iki spalio 8 dienos. Šiuo laikotarpiu planuojama surengti  4 renginius:

  1. 2016 rugpjūčio 20 dieną numatomas ,,Navas racing club“ renginys. Plento motociklų žiedinių lenktynių sporto klubas ,,Navas racing club“ organizuoja motociklų mokymų, treniruočių varžybas.  Visi turintys pilną ekipiruotę (nugaros apsauga būtina) ir tvarkingą motociklą (būtina užklijuoti žibintus ir numontuoti ar užlenkti veidrodėlius) gali registruotis ir dalyvauti laisvosiose treniruotėse.  Šio renginio metu autobusai  važiuos iš Jonavos g., „P. Vileišio tiltas“ stotelės. – 12.30 val, iš Kačerginės „Nemuno žiedas“ – 17.30 val.
  2. 2016 rugsėjo 3 dieną ,,Coffe racers“ organizuojamas renginys.  Kačerginės ,,Nemuno žiede“ vyks  ypatingas motociklų sporto gerbėjams skirtas renginys, kuriame dalyvaus plento ir enduro sporto fanai. Renginio dalyviai varžysi dėl vertingų prizų ir  Šarūno Plado vardo taurės. Rugsėjo 3 dieną autobusai  pajudės iš Jonavos g. „P. Vileišio tiltas“ stotelės – 11.00 val., iš Kačerginės „Nemuno žiedas“ – 17.00 val .
  3. 2016 rugsėjo 10 dieną  – ,,Taikos dragai“ .  Tai renginys greitų automobilių fanatikams, kuriame siūloma ne tik saugiai ir turiningai praleisti laiką stebint galingų automobilių varžybas, bet ir ,,pamatuoti“ savo automobilio greičio pedalą.Šio renginio metu autobusai  važiuos iš Jonavos g., „P. Vileišio tiltas“ stotelės 12.00 val., iš Kačerginės „Nemuno žiedas“  – 19.00 val.
  4. 2016 spalio 8 dieną ,,Putadienis“. Tai jau tradicija tapusios ,,drift“ arba šoninio slydimo treniruotės. Visi greitų automobilių ir svylančių padangų kvapo entuziastai kviečiami išbandyti ,,Nemuno žiedo“ ,,drift“ trasą.  Spalio 8 dieną autobusai  kursuos iš Jonavos g., „P. Vileišio tiltas“ stotelės 12.00 val., iš Kačerginės „Nemuno žiedas“ – 17.00  val.

    Daugiau informacijos: http://www.nemunoziedas.lt/  arba Facebook paskyroje Nemuno žiedas

Back To Top