skip to Main Content
Balandžio 9 D. Trasoje Vyks Drifto Sezono Atidarymas

Balandžio 9 d. bus ta diena, kai „Putadienis“ atgmis naujam 2016 m. sezonui. Šiemet laukia nemažai naujovių, kurias išvysime jau pirmajame renginyje. Svarbiausia žinia ta, kad naujame sezone vyks ne tik treniruotes, bet ir 4 etapų čempionatas pavadintas „Beginner CUP”. Kolkas neišsiplėsime ir papasakosim tik apie tai kas jūsų laukia sezono atidarymo renginyje:

• Žiūrovai galės mėgautis vaizdas dvejose PRO ir STREET trasose
• PRO trasoje žiūrovų laukia įspūdingi drifterių pasirodymai, bandant įveikti žymųjį „Nemunring“ kalną. Planuojam į kalną ne tik kilt, bet ir leistis, o tai reiškia, kad teks pamatyti ir „pasistatymų“ ant 200 km/h
• STREET trasoje veiksmas taip pat bus šiek tiek kitoks nei visada ir jis vadinisis „License day“ į „Beginner Cup‘ą“. Dalyvių važiavimus stebės patyrę ir puikiai driftą išmanantys teisėjai, kurie ne tik teis, bet taip pat bus ir dalyvių mentoriai – padės, patars ir atsakys į jų klausimus. Teisėjų pastabas galėsite girdėti ir jūs. Po važiavimų paskelbsime kas patenka į „Beginner Cup“ varžybas, kurių pirmas etapas vyks Gegužės 8 d.
• Tie kas patys šašlyko kepti nenorės, iškepti jį ir ne tik galės „Medinė užeiga“
• Nuotaikai palaikyti užgrosime kokybiškos muzikos

Taigi, traukiam iš garažų ir rusių per žiemą aprūdijusias kedutes, griebiam draugus, gerą nuotaiką ir lekiam stebėti drifto putos!

Įėjimas žiūrovams: 2 eurai
Renginio laikas: 11:00 – 18:00

INFORMACIJA DALYVIAMS

Patalpinta: http://www.nemunoziedas.lt/dalyviams

Back To Top