skip to Main Content
Ar Papūs Nemuno žiede Nauji Vėjai?

Daugelis sportininkų jau seniai laukia teigiamų pokyčių vienintelėje Lietuvos žiedinėje automobilių trasoje – Nemuno žiede. Mums kilo įtarimas, kad galbūt jie ne už kalnų, tad su savo klausimais keliaujame pas Martyną Gedvilą, naują VšĮ „Nemuno žiedas“ rinkodaros vadovą.

Daugelis sportininkų jau seniai laukia teigiamų pokyčių vienintelėje Lietuvos žiedinėje automobilių trasoje – Nemuno žiede. Mums kilo įtarimas, kad galbūt jie ne už kalnų, tad su savo klausimais keliaujame pas Martyną Gedvilą, naują VšĮ „Nemuno žiedas“ rinkodaros vadovą.

Nemuno žiede pakvipo pokyčiais, gal galite trumpai juos pristatyti?

Manau nemažai automanų jau girdėjo – pasikeitė VšĮ „Nemuno žiedas“ direktorius. Juo tapo Arūnas Samochinas. Truputėlį atsinaujino ir Nemuno žiedo komanda. Į darbą įsiliejo jauni, perspektyvus žmonės.

Kokia besikeičiančios komandos patirtis auto sporte, auto sporto renginių organizavime?

Komanda keičiasi iš dalies. Dirbti komandoje lieka Aldona Mažeikienė. Kaip visi žinote, Ji turi ilgametę patirtį auto-moto sporto renginių organizavime. Arūnas – Jau ne vienerius metus organizuoja sportinius turnyrus tokius kaip Krepšinio bendruomenių lyga, futbolo turnyrus 8×8 kurie sulaukia didelio dalyvių dėmesio, taip pat tinklinio turnyrus.

Aš, Martynas Gedvilas (rinkodaros vadovas) – ne vienerius metus organizavau golfo turnyrus golfo klube „Elnias“. Donatas (projektų vadovas) – seniau organizuodavo Enduro renginius, daugelį metų pats dalyvaudavo vandens motociklų varžybose. Taigi, visa komanda yra patyrusi renginių organizavime. Mūsų tikslas yra vienas – populiarinti auto-moto sportą Lietuvoje ir stengtis į šiuos renginius sutraukti kuo daugiau žiūrovų ir dalyvių.

Kokius pokyčius artimiausiu metu pajus sportininkai ir renginių organizatoriai?

Pirmiausia norėtumėme, kad visi – sportininkai ir organizatoriai betarpiškai bendrautu su mumis. Visada laukiami žmonės su idėjom ir pasiūlymais. Visi tikrai bus išklausyti.

Bus peržiūrėta kainodara ir atsisakysime kai kurių iki tol daug prieštaravimų sukėlusių mokesčių. Darbai ir pokyčiai tik prasideda.

Kokie artimiausi planai, ką laikote svarbiausiais artimiausių metų darbais?

Manau, kad svarbiausias darbas tai yra gerinti trasos saugumą. Kitas iš svarbiausių darbų, žinoma, būtų perasfaltuoti trasą. Turbūt visi suprantate, kad tai neįvyks per dieną ar per savaitę. Bet stengsimės, kad tai įvyktų kuo greičiau.. Žinoma, norime pritraukti kuo daugiau žmonių į Nemuno žiedą, norime, kad tai butų traukos centras, ne tik sportininkams bet ir žiūrovams. Tai yra unikali vieta Lietuvoje.

Prieš Jonines pasiūlėte atrodo paprastą, bet iki šiol Nemuno žiede nepraktikuotą dalyką – tiesiog 50 proc. nuolaidą, norintiems pasivažinėti. Ar yra numatyta panašių akcijų, specialių pasiūlymų artimiausiu metu?

Žinoma tokiu akcijų esame numatę ir daugiau. Norėtumėm prisidėti prie akcijos „STOP karui keliuose“. Norėtumėm, kad vairuotojai mėgstantys nuspausti greičio pedalą, geriau tai darytų uždaroje trasoje, ir tada jau ramiau važinėtų gatvėse. Liepos pabaigoje, organizuojame socialinę akciją, per kurią visi moto vairuotojai galės nemokamai važinėti trasoje. Apie tai sužinosite jau ne užilgo.

Šiuo metu lengviausia sužinoti kas vyksta Nemuno žiede ir kokius akcijas, specialius pasiūlymus esam paruošę, užėjus į mūsų svetainę Facebook:http://www.facebook.com/nemunoziedas

Norime žiūrėti į priekį ir nesidairyti atgal. Tikimės, kad visi kartu tai sugebėsime padaryti.

Ačiū už pokalbį.

Nuotraukos iš renginių vykusių Nemuno žiede (Fast Lap).

Nuotraukų autorius: Tomas Petrovskis (www.tomasfoto.lt).

Beje, apie artimiausius renginius Nemuno žiede visada sužinosite automanas.lt kalendoriuje:http://automanas.lt/kalendorius

Nuoroda į straipsnį – http://automanas.lt/ar-papus-nemuno-ziede-nauji-vejai/

Back To Top